Офіційно представлений великий кросовер Geely HaoYue

Сьогодні, 28 квітня, відбулася офіційна презентація нового великого кросовера Geely HaoYue. Як пише портал njcar.ru, дилери в Китаї вже почали приймати попередні замовлення на новинку, яка стала найбільшим SUV бренду.

За розмірами HaoYue можна порівняти зі своїм головним конкурентом – японським кросовером Toyota Highlander . Довжина новинки становить 4 835 мм, ширина 1 900, а висота – 1 780 мм, а колісна база дорівнює на 2 815 мм.

Кросовер, розрахований на 5, 6 або 7 посадочних місць. Автомобіль отримав оригінальну передню панель з великим сенсорним дисплеєм мультимедійного комплексу, повністю цифрову панель приладів і електронний селектор трансмісії.

Крім цього, кросовер отримав повністю світлодіодну оптику, обробку салону шкірою, камери кругового огляду з датчиками парковки, бездротову зарядку для гаджетів, адаптивний круїз-контроль, електропривод багажних дверей і панорамний дах з люком.

У лінійку моторів HaoYue увійшли два турбодвигуна об’ємом 1,5 і 1,8 літра потужністю 177 і 184 к.с. відповідно. Перший з них розроблений спільно з  Volvo, а в якості опції він може бути доповнений 48-вольта стартер-генератором. Привід – передній або повний.

Вартість новинки поки не розголошується, проте приблизний порядок цін уже відомий – від 126 800 юанів (приблизно від 600 тисяч грн за актуальним курсом).