Представлений електроцикл Blacksmith Electric зі знімною батареєю

5

Компанія Blacksmith Electric (Ченнаї, Індія) подала патент на свою технологію заміни батареї тоді, коли ніхто про це ще не думав. Це свідчить про далекоглядність і готовність вирішувати серйозну проблему впровадження EV-технологій. Але, звичайно, будь-яка концепція залишається просто концепцією.

Поки що ми бачимо тільки перші офіційні зображення електроциклу B2 Concept. За даними Electric Motorcycles News, перший прототип компанія тестує на дорогах загального користування з 2005 року, кадри з яким можна спостерігати на відео. В даний час компанія заявляє, що хоче вивести цей мотоцикл на індійський ринок в 2020 році. За заявами Blacksmith Electric повна зарядка В2 можлива лише за чотири години.

Електробайк може розігнатися до 120 км / год, а дальність ходу на одному заряді складає 120 км. Компанія також працює над станціями заміни батарей. Їх принцип простий: ви просто залишаєте на зарядці свою батарею, берете повністю заряджену і продовжуєте шлях. Також передбачається, що водії зможуть заряджати їх коли знаходяться вдома або зайняті іншими справами.

Компанія з гордістю заявляє, що її прототип байка третього покоління вже подолав 7000 км на індійських дорогах. Але все це добре звучить в теорії, поки що ми маємо тільки навмисно затемнені концептуальні зображення, за якими важко що-небудь сказати.