Представлений електроцикл Blacksmith Electric зі знімною батареєю

27

Компанія Blacksmith Electric (Ченнаї, Індія) подала патент на свою технологію заміни батареї тоді, коли ніхто про це ще не думав. Це свідчить про далекоглядність і готовність вирішувати серйозну проблему впровадження EV-технологій. Але, звичайно, будь-яка концепція залишається просто концепцією.

Поки що ми бачимо тільки перші офіційні зображення електроциклу B2 Concept. За даними Electric Motorcycles News, перший прототип компанія тестує на дорогах загального користування з 2005 року, кадри з яким можна спостерігати на відео. В даний час компанія заявляє, що хоче вивести цей мотоцикл на індійський ринок в 2020 році. За заявами Blacksmith Electric повна зарядка В2 можлива лише за чотири години.

Електробайк може розігнатися до 120 км / год, а дальність ходу на одному заряді складає 120 км. Компанія також працює над станціями заміни батарей. Їх принцип простий: ви просто залишаєте на зарядці свою батарею, берете повністю заряджену і продовжуєте шлях. Також передбачається, що водії зможуть заряджати їх коли знаходяться вдома або зайняті іншими справами.

Компанія з гордістю заявляє, що її прототип байка третього покоління вже подолав 7000 км на індійських дорогах. Але все це добре звучить в теорії, поки що ми маємо тільки навмисно затемнені концептуальні зображення, за якими важко що-небудь сказати.