Tesla Model 3 перетворили на спорт-седан

Електрокар Tesla Model 3 знову послужив об’єктом для чергового тюнінг-проекту. Нагадаємо, перший пакет доопрацювань для цієї моделі був представлений ще в 2017-му.

Цей проект належав ательє Unplugged Performance, яке нерідко називають світовим лідером з післяпродажного доопрацювання продукції Tesla. Тюнери з Volsteiner, які представили нову «Теслу», вирішили відійти від своєї спеціалізації (вони відмінно працюють над потужністю авто), зосередившись на косметичних доробках.

Стараннями тюнерів сімейний електромобіль Tesla Model 3 перетворився в спорт-седан. Виробництво нового пакету доопрацювань для американського електрокара вже офіційно стартувало, також в даний час активно оформляються замовлення на нього. У скільки обійдеться покупцям апгрейд електрокара – поки не відомо. Свій проект хлопці з Vorsteiner назвали «Volta». Він включає в себе, в першу чергу, елементи з вуглецевого волокна: передній спліттер, бічні обважування, ефектний задній дифузор і акуратний спойлер на кришці багажника. Спортивності Tesla Model 3 надають колеса з яскраво-червоними гальмівними супортами: авто взули в ковані диски на 21 дюйм, обтягнуті шинами Michelin Pilot Super Sport. Про те, піддалася чи апгрейду технічна «начинка» електрокара, не повідомляється.

Швидше за все, цього разу тюнери не стали «перекроювати» мотор, намагаючись вичавити з нього велику потужність.