В Україні значно впаде ціна на автомобілі

Автомобілі в Україні перестануть бути розкішшю. Деякі сегменти авто серйозно подешевшають. Цей процес почнеться вже найближчим часом. Про це розповів глава компанії Autoconsulting Олег Омельницький.

За його словами, вже найближчим часом ціни на авто в Україні можуть знизитися – причому, не тільки на б/у, але і на нові.

«Зараз в ряді країн обговорюються програми з підтримки автопрому. Це будуть нові програми утилізації або компенсацій за покупку нових авто замість старих. За рахунок них планують стимулювати попит на нові авто. А б/у реалізовуватимуть за межі ЄС, в тому числі, в Україні. Можливі непогані знижки. Але ці програми запрацюють тільки через кілька місяців. Перші партії авто з Європи у нас з’являться приблизно до осені», – каже Омельницький.

Нагадаємо, уже зараз впали ціни вживані авто з США. Через пандемію попит на старі машини на американських аукціонах різко впав, що позначилося на цінниках. Крім того, невдовзі можуть подешевшати вживані авто і в ЄС, які в подальшому можуть заполонити наш ринок.