Audi спростувала інформацію про створення 4-дверного купе TT

Audi спростувала створення 4-дверного купе на базі TT і практично виключив можливість появи “зарядженої” модифікації S1 на базі нового покоління хетчбека A1 Sportback.

Через два тижні після того, як Auto Express повідомив про переформатування Audi TT зі звичайного купе в 4-дверне, глава німецького автовиробника з комунікацій Петер Оберндорфер спростував можливість появи такої моделі. В інтерв’ю CarAdvice топ-менеджер оголосив, що Audi думала про широку лінійку модифікацій TT і навіть зробила концепт-кар Sportback, але в підсумку від планів відмовилися.

Причиною тому – іміджу Audi TT не підходять практичні моделі. Не буде нічого, крім купе і кабріолета – ніяких кросоверів і 4-дверних купе.

Що стосується “зарядженої” версії нового Audi A1 Sportback, то її теж не буде. Оберндорфер заявив, що платформа нового хетчбека не розрахована поява модифікації S1. Попереднє покоління Audi S1 ​​виявилося дорогим в створенні і зараз такий рівень витрат марка дозволити не може, оскільки в роботі знаходиться багато інших проектів. При цьому Оберндорфер анонсував якусь модифікацію A1 останнього покоління. Новинку покажуть в кінці наступного року і це буде точно не кросовер Audi Q1 – можливо, мова йде про “позашляхове” виконання Audi A1 Allroad.