Чи позначиться на українському авторинку новий податок США

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп всерйоз замислюється над тим, щоби ввести податок у розмірі 20-25% на продаж європейських автомобілів на території своєї країни. До нас це не має ніякого відношення лише на перший погляд. Експерти авторинку розказали, як це нововведення може відобразитися на українських покупцях.

Цікаво, що податок, можливо, позначиться і на вартості автомобілів американського виробництва, адже через нововведення економічної політики можуть подорожчати європейські комплектуючі. Як припускають експерти, підвищення вартості нових автомобілів на американському ринку викличе попит на старі авто серед місцевого населення, що неминуче спричинить за собою зростання цін на вторинному ринку. Це відіб’ється, в тому числі, і на ринку України, де популярні старі автомобілі з США. Однак, приводи для паніки можуть бути помилковими.

Президент Трамп відомий своїми гучними заявами, але він вже підтвердив, що на час переговорів про нову торговельну угоду між США та ЄС нові мита не будуть впроваджені. Можливо, адміністрація президента відмовиться від них зовсім.