Dongfeng Fengshen AX7 оновлений до невпізнаваності

У Китаї цей середньорозмірний кросовер носить ім’я Dongfeng Fengshen AX7 і пропонується з 2014-го. Прийшов час для переходу до другого покоління. Повноцінна прем’єра відбудеться 10 серпня, а поки опубліковані лише фотографії.

Що сказати, перетворення радикальні, модель просто не впізнати. Досить імовірно, змінилася платформа, адже раніше DFM AX7 використовував «візок» від старої Хонди CR-V, а в альянсі в ході архітектура CMF-D (McPherson). Зухвалі експерименти із зовнішністю почав молодший Dongfeng AX4. На щастя, «сімка» вийшла стриманішою.

Китайські ЗМІ пишуть, що силові агрегати не змінилися. Це бензинові турбомотори 1.4 (150 к.с., 220 Нм) і 1.6 (167 к.с., 245 Нм) з шестиступінчастим “автоматом” Aisin. Від колишнього інтер’єру залишилися, мабуть, тільки форма центрального тунелю і низ передньої панелі. Приборка тепер цифрова, сенсорний дисплей по центру розташувався нижче, поруч з ним – «фортепіанна» клавіатура.

Матеріали обробки цікаво підібрані і поєднані. Оновлення паркетника AX7 – вершина айсберга. Кардинальні зміни чекають всю компанію Dongfeng, про що вона красномовно заявила навесні концептом e. Головними цінностями бренду тепер вважаються якість, мудрість і гармонія. Почалася реалізація стратегії D139. В її назві «D» – це Dongfeng, «1» означає «один принцип Дунфен», «3» – три великі проекти, «9» – дев’ять основних планів дій. Принцип полягає в дотриманні головних цінностей, вони ж відображені в суті трьох проектів, наприклад, «Якісний Дунфен». Плани дій такі: чудові продукти, чудові послуги, чудове підприємство, інтелектуальне виробництво, розумні транспортні засоби, продумана мобільність, «зелена» і безпечна розробка, відкритість до кооперації, гармонійний і спільний розвиток.