Hyundai Palisade розсекречений до прем’єри

Світова прем’єра флагманського кросовера Hyundai Palisade пройде через кілька днів в Лос-Анджелесі. Правда, скільки виробник не намагався приховати модель від сторонніх очей, вона вже розсекречена майже повністю. Якщо раніше винуватцями витоку, як правило, ставали китайські товариші, то тепер офіційне фото екстер’єру «з’явилося» у росіян, а знімки салону роздобули корейські ентузіасти.

Шоу-кар Grandmaster був недалекий від істини по частині силуету і пристрої корми. Про передок він набрехав, і слава богу – занадто складні були «щі». Гратами Palisade схожий на китайський Tucson. По-перше, велика екран-панель, оточуюча приборку. Такий собі MBUX по-корейськи. По-друге, кнопковий селектор трансмісії на центральній консолі.

По-третє, здоровенні відсіки всередині тунелю. Це салон спорідненої Пейлісейду моделі Telluride. Для порівняння. Формально кросовер від KIA поки вважається концептом, але важіль явно нікуди не втече, та й від центрального дисплея нічого чекати не варто. Архітектура інтер’єру у флагманів Hyundai і KIA за великим рахунком однакова. Мабуть, головна інтрига – скільки Palisade отримав від нового Santa Fe. Оптимісти кажуть, у моделей не те що платформи різні, а немає загальних деталей. Мовляв, замінити в лінійці Grand Santa Fe ця обставина не завадить.

У моторній гамі ті ж оптимісти розраховують побачити V6 3.3 Twin-Turbo GDI, який на Стінгер видає 370 к.с., 510 Н • м. Напарник турбошестірки відомий – восьмиступінчастий “автомат”. Ще на деяких ринках, але не в Штатах, нібито запропонують турбодизель 2.2 (202 к.с., 441 Н • м) від Санти. Привід – повний. Нагадаємо, продаж Пейлісейда в США запланований на літо-2019.