McLaren Senna GTR став серійним

Британська марки показу серійну версію суперкара McLaren Senna GTR.

Компанія McLaren випустила серійне виконання спортивної модифікації моделі Senna GTR. Відзначається, що новинка буде випущена лімітованим тиражем в кількості всього 75 екземплярів.

Відзначимо, що новий суперкар обзавівся переробленим кузовом, а також отримав ряд нових аеродинамічних елементів, завдяки яким збільшилася притискна сила автомобіля. Так, представники марки повідомляють, що суперкар має понад 1 000 кг притискної сили при русі на високій швидкості, відзначимо, в той час як стандартна модель видає тільки 800 кг.

Крім того, новий McLaren Senna GTR став легшим на 10 кг, при тому, що оснащений пневмодомкратом, радіозв’язком, системою телеметрії і пожежогасіння. Також новинка зберегла систему кондиціонування салону, але втратила мультимедійного комплексу. Трекова версія суперкара має перенастроюючу підвіску, посилені гальма і досконалі електронні системи для контролю за важливими показниками суперкара на гоночній трасі. Крім цього в оснащення моделі увійшли омологовані FIA гоночне крісло з 6-точковими ременями безпеки, нова панель приладів і спортивне рульове колесо.

У рух новинка приводиться 4,0-літровим твін-турбо мотором V8 потужністю 825 к.с., пару якому становить 7-швидкісна РКПВ з подвійним зчепленням. Відзначимо, що всі 75 примірників були розпродані за попередніми замовленнями, незважаючи на те, що поставки новинки почнуться тільки у вересні цього року.