Mercedes-AMG CLA 45 отримає цікаві деталі

Mercedes-AMG працює над новим CLA 45, і нові шпигунські знімки, а також цікава технічна інформація безумовно можуть вас схвилювати.

Як і попереднє покоління CLA 45, новинка буде оснащуватися потужним 2-літровим 4-циліндровим мотором. Проте, інженерам Mercedes-AMG вдалося домогтися від силової установки ще більш високої продуктивності. За неофіційною інформацією, базова версія CLA 45 отримає 383-сильну версію двигуна, але топова комплектація зможе вичавлювати 416 конячок. Обидва мотори будуть працювати з 8-швидкісною автоматичною КПП з подвійним зчепленням. Потужність 2-літрового мотора як і раніше буде передаватися на всі чотири колеса CLA 45 завдяки системі 4MATIC, яка, як очікується, буде мати особливий режиму дрифту – точно такий же працює в базовому A 45 і більшої моделі E63 S.

В результаті Mercedes- AMG CLA 45 зможе надзвичайно швидко палити гуму в стилі AMG. Що стосується зовнішніх змін, нове покоління отримає нову передню решітку, будуть збільшені передні повітрозабірники, CLA 45 обзаведеться спеціальними бічними обважуваннями, збільшеними колісними дисками, а також новим заднім бампером, дифузором і вихлопною системою з чотирма патрубками.

Mercedes-AMG подбав і про тих, хто цього потребує авто скромніше – для них буде випущена «полегшена» CLA 35, яка з таким же дефорсованим двигуном зможе розвивати 302 кінських сили, а коробкою передач буде служити 7-швидкісною автомат з двома зчепленнями.