Мережу підірвало відео позашляховика LADA 4×4, який перетворився у газон на колесах

На просторах інтернету з’явився відеоролик з легендарним позашляховиком «Нива», на днищі якого проросла трава. Видовище одночасно шокувало і насмішило автомеханіка, який оглядав машину.

Власник LADA 4×4 мабуть привіз його на станцію техобслуговування, не підозрюючи, що автомобіль перетворився в «газон» на колесах. Однак, коли позашляховик виявився на підйомнику, стало видно, що внутрішня частина задніх і передніх колісних арок, а також дверні прорізи у нього обросли озимими культурами.

За словами автора відео, на машині каталися по полях. Швидше за все, після подібної поїздки «родючу« Ниву »протягом якогось часу не експлуатували.

Оброслу травою LADA 4×4 бурхливо обговорили в соціальних мережах. «Не у всіх такий газон на землі виростає», «Щоб” Ниви іржавіли, бачив, але таке …», – пишуть коментатори.

Крім того, деякі автолюбителі дорікнули власнику в тому, що він погано доглядав за машиною, раз довів її до такого стану. Втім, LADA 4×4 часто вибирають ті, кому потрібен невибагливий автомобіль для поїздок в складних умовах.