Opel Karl Rocks перетворили в седан Fadil

Третьою моделлю в’єтнамського бренду VinFast після седана і паркетника, зроблених з BMW, повинен був стати глобальний компакт.

Кращим кандидатом на цю роль виявився Opel Karl Rocks, який німці приберуть з конвеєра в кінці 2019 року. Ліцензію на випуск Опеля в’єтнамці купили разом з заводом GM в Ханої і статусом ексклюзивного представника Chevrolet в своїй країні. Тому не дивно, що перелицьованому Карлу по імені Fadil дістався силовий агрегат від сіті-кара Spark.

Прем’єра Фаділа пройшла в центральному парку Ханоя, де VinFast 26-27 листопада проводить акцію, пропонуючи зарезервувати машини за собівартістю. Першим покупцям Fadil обійдеться в 336 млн донгів, а потім буде коштувати 423 млн. У топ-версії є шість подушок безпеки, і реклама згадує рейтинг Euro NCAP, хоча у Карла від 2017 року лише три зірки з п’яти, а чотири було в 2015-му.

Медіацентр з семидюймовим дисплеєм підтримує Android Auto і Apple CarPlay. Максимальний обсяг багажника – 1013 л. Замість 75-сильного моторчика від Карла «в’єтнамець» отримав бензинову «четвірку» 1.4 (98 к.с., 128 Н • м) від Спарка в парі з варіатором. «Механіки» Fadil начисто позбавлений, чим здивував потенційних покупців. Ми не раз говорили, що марка VinFast буде пропонувати свої моделі, але довгоочікуване «повернення Опеля» в особі Фаділа навряд чи відбудеться, адже компанія повинна розуміти: такі маленькі машинки у нас нікому не потрібні.

До речі, стали відомі ціни на «беемвешні» моделі Вінфаст. Седан Lux A2.0 оцінений в 1,136 млрд донгів, кросовер Lux SA2.0 просить 1,818 млрд. Причому це без податків. Зараз «зі знижкою» паркетник можна замовити за ціною седана.