Porsche презентувала комплекс стеження Classic Vehicle Tracking

Німці вивели на ринок комплекс Porsche Classic Vehicle Tracking. У повній відповідності з назвою ця система відстежує переміщення класичних моделей марки, зрозуміло, забезпечених спеціальним набором з приймача супутникової навігації, ряду сенсорів і пристроїв зв’язку.

Про її створення компанія розповіла ще рік тому, пообіцявши в 2018 році, навесні або влітку, запустити в дію. І ось в декількох європейських країнах вона вже працює, причому десь після установки потрібно щомісячна оплата підписки, а десь – ні. А ми надолужуємо згаяне і розповідаємо про деталі. Власник машини може управляти системою через додаток, захищений паролем.

Крім відстеження координат, можна послати заборона на повторний запуск двигуна, а при тимчасовій передачі машини іншій особі встановити межі геозон або попередження про перевищення обраної швидкості. Крім роботи як звичайної протиугінною системи комплекс Porsche Classic Vehicle Tracking дозволяє, якщо сталася крадіжка, передати координати машини в центр безпеки. Він зв’яжеться з поліцією тієї країни, де відбуваються події.

Для транспортування раритету або його технічного обслуговування в системі, зрозуміло, передбачені режими «Транспорт» та «Майстерня», щоб не відправляти сигнал тривоги даремно. Загалом, вийшов аналог сучасних протиугінних комплексів з навігацією, тільки адаптований під класичні моделі. При установці комплексу в машину будуть враховані особливості електрообладнання конкретної моделі. А взагалі кажучи, в відділенні Porsche Classic догляд, ремонт чи реставрація класичних спорткарів заслуговують усіляких похвал.

Цікаво, що фахівці Porsche Classic можуть запропонувати для класики вбудовані навігатори, що не порушують гармонію оригінального інтер’єру, або заново виготовлені вузли, в тому числі такі великі, як передня панель. І навіть різні деталі, точно відповідні за формою і функції початковим, проте отримані на сучасному 3D-принтері.