Шикарний Exeed TX від Chery вийшов на ринок

У Мережі з’явилися перші справжні живі фотографії кросовера Exeed TX. Ця модель стане флагманом концерну Chery в рамках нового преміального бренду.

Вся лінійка моделей в дочірньої компанії китайського концерну буде відрізнятися унікальним дизайном, а також підвищеним рівнем комфорту і оснащення. На даний момент модель вже знаходиться в деяких дилерських центрах, де і були зроблені фотографії. Дебют моделі Exeed TX і версії TXL пройшла на початку цього року.

Довжина TX – 4 690 мм, а розмір колісної бази – 2 715 мм. Для “розтягнутої” версії аналогічні параметри становлять 4: 750 мм і 2 800 мм відповідно. Компанією окремо зазначається, що кросовер побудований на базі сучасної платформи M3X. Під капотом буде запропонований єдиний варіант силового агрегату, представлений 1,6-літровим турбомотором.

Максимальна потужність моделі складе 197 кінських сил. В пару до мотора можна буде вибрати шестиступінчасту “механіку” або семиступінчастий “робот”. Пізніше Exeed TX отримає і гібридну версію, а ось повний привід не передбачено ні в одній з комплектацій. На жаль, вартість моделі поки не повідомляється. Уже в цьому році можна очікувати виходу Exeed і на європейський ринок.