SUV от BMW и Brilliance покажуть у вересні

Днями в Мережі з’явилися свіжі зображення цієї новинки, здобуті недремними фотошпигунами. Їх виклало закордонне видання Bitauto.

Китайський концерн вже досить довго плідно взаємодіє з німецьким автогігантом. На території Піднебесної у них є загальний завод, який займається випуском авто від BMW для китайських автолюбителів. Варто зазначити, що вигляд більшості іномарок від марки Brilliance сильно схожий на автомобілі від німецького концерну.

Дивлячись на викладені в Мережу фотографії, можна сказати, що крос V9 придбав від своїх творців агресивну решітку радіатора, незвичайні передні фари і горизонтальну оптику ззаду. В інтер’єрі позашляховика буде встановлено значних розмірів тачскрін інформаційно-розважальної системи, електронний джойстик коробки передач, а також кермо від молодшого родича V9.

У салоні досить просторо, тут з комфортом розмістяться пасажири на другому і третьому ряду сидінь. Це буде самий габаритний кроссвен бренду. Уже є відомості про те, що в підкапотному просторі паркетника V9 буде працювати турбоагрегат CE18 від марки BMW, здатний генерувати 231 кінську силу. Максимум крутного моменту зупинився на позначці в 300 Нм.

Спільно з мотором працюватиме шестиступінчаста механічна коробка передач і семідіапазонна роботизована преселективна трансмісія Getrag.