В Австралії зробили найшвидший Volkswagen Arteon

Підрозділ Volkswagen Australia в єдиному екземплярі побудувало найшвидший Volkswagen Arteon спеціально для вік-енду World Time Attack Challenge.

Підрозділ Volkswagen Australia представив найпотужніший Arteon – проект ART3on, створений на базі серійного Volkswagen Arteon 206TSI R-Line спеціально для гоночного вік-енду World Time Attack Challenge на трасі Sydney Motorsport Park.

За основу був узятий автомобіль з 280-сильним 2-літровим мотором, віддача якого завдяки більш новому блоку управління, більш продуктивній турбіні та комплекту тюнінгу Stage 3 від RacingLine збільшили до 490 к.с.

В Австралії зробили найшвидший Volkswagen Arteon - фото 281613
В Австралії зробили найшвидший Volkswagen Arteon - фото 281612

Крім більш потужного двигуна Volkswagen Arteon отримав підвіску Bilstein, а також каркас безпеки, гоночні сидіння з ременями безпеки, вимикач електроживлення та вбудований вогнегасник.

В Австралії зробили найшвидший Volkswagen Arteon - фото 281609
В Австралії зробили найшвидший Volkswagen Arteon - фото 281610

Також новий ART3on відрізняється особливою лівреєю, яку розробив спеціально для цього автомобіля вуличний художник з Сіднея Саймон Мюррей.

В Австралії зробили найшвидший Volkswagen Arteon - фото 281611

За підсумками тестів на трасі Luddenham Raceway в Новому Південному Уельсі Volkswagen ART3on зміг розігнатися з місця до 100 км/год за 3,9 секунди, а незабаром його чекають шоу-заїзди вже в рамках WTAC в Сіднеї.