Ательє ABT Sportsline представило “заряджений” Volkswagen Golf R

Фахівці з німецького тюнінг-ательє представили своє бачення по-істині зарядженої моделі – хетчбека Volkswagen Golf з приставкою R. Завдяки установці фірмового блоку управління двигуном ABT Engine Control, потужність стандартної 2,0-літрової силової установки вдалося збільшити на 40 к.с. – до 350 «коней».

На аналогічну цифру виріс і крутний момент, який тепер дорівнює 440 Нм. Не залишили без уваги і керованість потужної версії – інженерами була доопрацьована підвіска хетчбека.

Як пише видання «Тарантас Ньюс», автомобіль можна замовити з новими пружинами, комплектом для регулювання дорожнього просвіту, а також спортивними стабілізаторами поперечної стійкості. Також на вибір доступні 18-, 19- або 20-дюймові колісні диски з фірмовим дизайном ABT ER-F, FR, DR і GR. Справедливості заради варто відзначити, що останні мають елементи з алмазною обробкою і фарбуються в глянсовий або матовий чорний колір.

Також ABT Sportsline найближчим часом представить комплект кастомних накладок на патрубки вихлопної системи. Вартість доопрацювання нового Volkswagen Golf До поки не повідомляється.