БМВ 3, технічні характеристики

Компанією офіційно оголошено, що на майбутній рік планується випуск нової моделі БМВ. Габарити автомобіля збільшаться, вага буде трохи знижено за рахунок застосування сучасного сировини. Найбільш потужна машина матиме в своєму оснащенні мотор на шість циліндрів, еквівалентний 500 л. с. Придбає модель і автопарковку, і можливість напівавтономного управління. Крім цього, зміниться і зовнішній вигляд машини, для обробки салону застосуються матеріали, значно поліпшують тактильні відчуття.

лінійка двигунів

передок

Отже, що собою являє бмв 3? Відомо, що на нову серію встановиться полуторалітровий мотор на 136 “конячок”, і більш сильна версія на три літри, що видає 365 кінських сил. Перший варіант буде відрізнятися наявністю певного ходового запасу на електричній тязі, що становить без малого п’ятдесят кілометрів, а в другому випадку дане значення зросте на 30 км.

мотор
Крім цього, автомобіль отримає пару гібридних силових установок, однією з яких буде трилітровий мотор, що працює на бензині.

родстер

Зовнішній вигляд

стрімкість

Машина отримала яскраву дизайнерську атрибутику – передні фари великого розміру і широкі ліхтарі, розташовані ззаду, що виділяється своєю оригінальністю радіаторна решітка. Капотная кришка стала рельєфніше, низько розташована дах доповнює вдалий силует транспортного засобу.

Дизайн салону

інтер'єр

Тут все виконано в строгому корпоративному вигляді. Особливість моделей – схожість в інтер’єрних рішеннях.

в строгому корпоративному вигляді

Сенсорний монітор розташований над основною консоллю, дверні ручки оброблені вставками з дерев’яних і алюмінієвих матеріалів, на тунелі коробки перемикання передач розташовується консоль трикутної форми, приладова панель оснащена мінімальною кількістю кнопок.

мінімальна кількість кнопок

Все це в комплексі надає салону якусь індивідуальність. За рахунок колісної бази, яка досягає майже трьох метрів, що знаходяться в машині люди відчувають себе комфортно на будь-якому сидінні.

багажний відсік

Об’єм багажного відсіку збільшений до чотирьохсот вісімдесяти літрів в седані, в універсалі цей показник на п’ятнадцять літрів більше, а ось хетчбек здатний похвалитися місткістю, рівній 520 л. Останній варіант відрізняється подовженою кузовний частиною і максимальної колісною базою. Диван, розташований позаду, в кожної моделі розділений на три складових, пропорції яких складають 4 х 2 х 4.

Технічні характеристики

6.9 - 7.9 літрів на 100 кілометрів

Трансмісія доставить радість водіям вдосконаленою механічною коробкою на шість передач, а любителям автоматики пропонується восьмиступінчастою версія. Ходова частина абсолютно незалежна, на важелях з алюмінієвого сплаву. У базовій комплектації автомобіль має системи старт / стоп, можливість динамічного контролю стійкості, просушку, компенсацію зниження ефективності гальмівної системи, допомогу при початку руху, повний комплект подушок системи безпеки та інші нововведення.

гран-туризм
Використання технічних нововведень дало можливість домогтися витрачання пального при змішаних циклах в кількості 6.9 – 7.9 літрів на 100 кілометрів. Габарити авто (наводяться дані БМВ 3 седан):

  • довжина кузовний частини – 4 624 мм;
  • ширина посилання – 1 811 мм;
  • висота машини посилання – 1 429 мм;
  • в спорядженому стані загальна маса – від 1 460 кг;
  • максимальна вага – 1 935 кг;
  • місткість паливного бака – 60 літрів;
  • дорожній просвіт – 14 см;
  • максимальна швидкість – 250 км / ч.спереду