Chevrolet Camaro ZL1 LE 2019 отримає 10-ступінчатий автомат

З’явилися подробиці про Chevy Camaro ZL1 LE 2019 модельного року. Довгоочікувана новинка отримає нову 10-швидкісну АКПП. Коробка передач важить приблизно на 12 кг більше, ніж існуюча 6-ступінчаста трансмісія.

Американська компанія поки що не бажає обговорювати конкретні значення прискорення і максимальної швидкості для нової версії купе з «автоматом». Представник компанії Chevy Крістофер Бонеллі сказав: «Блискавичні перемикання нової трансмісії забезпечать покращений розгін. Більш важливим для цього автомобіля є можливість швидкісного проходження поворотів ». Chevrolet Camaro ZL1 1LE 2019 роки з новим АКПП буде доступний для придбання вже в кінці лютого. Відомо, що за 10-ступінчастий “автомат” потрібно буде доплатити 1 595 доларів на додаток до швидкісного «пакету» 1LE за 7 500 доларів. 10-ступінчаста коробка передач це по суті та ж коробка передач, що і в Camaro SS 2019 року, ось тільки інженери Chevy зробили калібрування самої КПП, електронного диференціала з обмеженим прослизанням і тяги. Це необхідно для того, щоб трансмісія як треба справлялася з потужністю 6,2-літрового V8 ZL1 1LE з наддувом – мова йде про 650 кінських сил (880 Нм крутного моменту).

Крім того, новинка отримає ті ж зміни, що і минула версія моделі. Йдеться про більш агресивне обваження, який включає в себе великі повітрозабірники і заднє крило з вуглецевого волокна. Модель оснащена кованими алюмінієвими колесами з шинами Goodyear Eagle F1 Supercar 3R, які забезпечують бічне зчеплення 1,1 м.