Експерти очікують наплив дизельних авто в Україні

Відмова країн Європи від використання дизельних автомобілів може спричинити за собою величезний наплив подібної техніки на територію України. Є велика ймовірність підвищення кількості старих автомобілів на українських дорогах, що неминуче призведе до транспортного колапсу.

Крім цього, виникнення подібної ситуації буде мати негативний вплив на автомобільний ринок в цілому. Таку інформацію оприлюднила прес-служба компанії «Богдан». У повідомленні говориться, що на автомобільних ринках і дорогах України може виникнути засилля уживаного дизельного автомобільного транспорту. Для запобігання виникненню подібної ситуації варто вже зараз забезпечити прийняття досить жорстких заходів для протидії безконтрольного ввезення такого транспорту з країн Європи.

Кінець епохи? За словами представників компанії, успішне прийняття низки відповідних законопроектів дасть можливість порятунку екології країни, а також посприяє активному процесу розвитку автомобілебудування на вітчизняних заводах.

Також в «Богдані» була висловлена ​​думка, що жителям України варто відмовлятися від активного використання дизельних машин і нарощувати обсяги випуску власних автомобілів сучасного типу.