ABT Sportsline показало свій асортимент в Швейцарії

Компанія ABT Sportsline з Кемптена, що в Німеччині, спеціалізуються на модернізації серійних автомобілів німецького концерну Volkswagen AG, в який входить дуже багато відомих брендів.

Останнім часом хлопці головним чином займалися доопрацюванням високопродуктивних версій преміальних універсалів від Audi (RS6 і RS4). Фахівці компанії також не раз працювали з інженерами Audi випускаючи спеціальні версії автомобілів. Цього разу, керівництво ABT Sportsline вирішило не обмежуватися двома моделями і попрацювати над німецьким мікроавтобусом Volkswagen Transporter / Caravelle / Multivan покоління T6, а також над кроссоверами Cupra Ateca і Audi Q8.

Ці новинки були показані в рамках автомобільного салону в Женеві, який почав свою роботу 05 березня 2019 року. Почнемо з мікроавтобуса, який отримав повністю електричну силову установку на 110 к.с. (200 Нм). На повністю заряджених батареях, автомобіль, названий ABTe може проїхати 400 км. Машині дістався комплект з 20-дюймових колісних дисків, а також спеціально розроблений аеродинамічний обвіс.

Тепер пару слів про «заряджену» версію іспанського кросовера Cupra Ateca. Автомобіль отримав більш стильний зовнішній вигляд, а також збільшення потужності в 50 «конячок». Розгін з 0 до 100 км / год складає 5 секунд.