Ford вивів на тести гоночний Mustang

Нове гоночне купе Ford Mustang для австралійської серії Supercars вийшло на тести. Автомобіль випробували пілоти DJR Team Penske на трасі Queensland Raceway.

У 2019 року в австралійській гоночної серії Virgin Australia Supercars Championship зміниться техніка. Зокрема, замість седанів Ford Falcon будуть використовуватися купе Ford Mustang, підготовлений для гонок спільними зусиллями Ford Performance, Ford Australia і азіатсько-тихоокеанський дизайн-студії марки.

Одними з перших спорткар випробували пілоти команди DJR Team Penske Скотт Маклафлін і Фабіан Култхард – на трасі Queensland Raceway гонщики провели демонстраційні заїзди, представивши новинку журналістам. Попереду у команди велика тестова програма і омологація моделі для Virgin Australia Supercars Championship.

“Ford Mustang на трасі – це важлива віха для всієї команди, яка з листопада 2017 року старанно трудиться над новою моделлю”, – заявив глава DJR Team Penske Райан Сторі. – “Машина виглядає просто фантастично, а зворотний зв’язок від наших гонщиків надихає. Ми не могли собі уявити більш вдалого початку нового проекту”.