Прийдешній BMW M8 отримає три типи кузову

BMW розкрила першу інформацію про прийдешні M-версіях сімейства 8 Series, в яке вже зовсім скоро увійдуть купе, кабріолет і 4-дверне купе Gran Coupe. BMW офіційно підтвердила, що повноцінному M-сімейства нової 8 Series бути.

У найближчі пару років на ринок вийдуть відразу ж три моделі – M8 Coupe, M8 Convertible і M8 GranCoupe. Силова установка у них буде одна – 4,4-літровий бензиновий турбований V8, потужність якого складе не менше 600 к.с. Поєднуватися двигун буде з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і повним приводом M xDrive, який має на увазі можливість переходу в режим заднього приводу.

Як мінімум для BMW M8 Coupe перероблять підвіску – геометрію, кінематику, матеріали – щоб знизити центр ваги і добитися ідеальної рівної розваговки по осях. Природно, всі M8 отримають спортивні акценти в інтер’єрі і особливий обвіс кузова, а також нові колеса, посилені гальма. Першою в продаж надійде BMW M8 Coupe – вже в 2019 році, потім піде BMW M8 Convertible. Не раніше 2020 року на ринок вийде BMW M8 GranCoupe, тому що не представлена ще навіть проста BMW 8 Series GranCoupe.