Volkswagen T-Roc R отримає спортивний варіант

Паралельно з роботою над кабріолетом на базі компактного кросовера T-Roc марка Volkswagen вже активно тестує спортивну модифікацію моделі T-Roc R. Коли ви думаєте про спортивні Volkswagen з шильдиками GTI і R, то на думку спадають в основному хетчбеки up !, Polo і Golf , але найближчим часом флагманська лінійка R, куди поки входить один лише Golf, розшириться за рахунок компактного кросовера T-Roc.

Тести цієї моделі вже почалися. На відео зняті заїзди передсерійних прототипів Volkswagen T-Roc R, які намотують кола по “Нордшляйфе”. Судячи з істотного камуфляжу на кузові, спортивна модифікація моделі буде відрізнятися від базового кросовера навіть зовні.

T-Roc R буде більш-менш відповідати хетчбеку Golf R, що може означати 2-літровий бензиновий турбомотор потужністю близько 300 к.с., перенастроюючу підвіску і посилені гальма, а також повний привід в базовій комплектації. Суперником для новинки стане вже не SEAT Ateca, а його спортивна модифікація Cupra Ateca. Очікується, що прем’єра Volkswagen T-Roc R відбудеться в 2019 році, а приблизно через рік буде показаний купе-кабріолет на базі цієї ж моделі.