На базі Ford Mustang може з’явитися купе

Все сильнішими стають чутки про створення седана або як мінімум 4-дверного купе на базі Ford Mustang. Грунтуючись на наявних відомостях, один з фанатів створив скетч новинки в Photoshop.

У США лінійка моделей Ford буде скорочена до єдиної моделі Mustang, якщо не брати до уваги кросовери і пікапи, оскільки варіант імпорту Focus Active з Китаю виявився занадто дорогим. Але при цьому не виключено, що і культовий спорткар отримає нову модифікацію.

На зустрічі з дилерами в жовтні 2018 року керівництво Ford заявило, що не виключає створення седана або як мінімум 4-дверного купе на базі Ford Mustang. Це дозволить розширити коло клієнтів, для яких спорткар здається не дуже практичним, але при цьому вони хотіли б мати Ford Mustang.

Дизайнер Клебер Сільва, вивчивши інформацію, що з’явилася в інтернеті інформацію, в Photoshop створив своє бачення потенційного седана Ford Mustang. З чуток, він може отримати не тільки 2,3-літровий мотор EcoBoost, але і 5-літровий агрегат, причому не в атмосферному, а турбованому варіанті. Нова модифікація повинна стати бюджетним конкурентом для цілої гами моделей – Audi A7 Sportback, Porsche Panamera і Mercedes-Benz CLS з Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe. При цьому седан Mustang все ж повинен бути дорожче купе і кабріолета. При цьому поява седана в лінійці Ford Mustang не здається чимось незвичайним, якщо вже позначення топової версії Mach 1 стало найменуванням електричного кросовера.