Ginetta знову представить новинку

Коли фірма Ginetta раз в декілька років повертається в новинні стрічки, доводиться болісно згадувати, що це за контора. Джинетту не забувають, можливо, тільки англійські фанати автоспорту, адже існує монокубок Ginetta GT5 Challenge і гоночна життя вирує. Нині кампанія оголосила про підготовку нового суперкара, чиї шасі і кузов виготовлені з вуглецевого волокна, а атмосферник V8 6.0 в парі з секвентальною коробкою видає більше 608 к.с. Максимальна швидкість – 200 миль на годину (322 км / год).

Прем’єра пройде п’ятого березня в Женеві. Власник фірми Лоуренс Томлінсон, титулований в Ле-Мане гонщик і успішний бізнесмен, збирається зайти з новим суперкаром на територію брендів Ferrari, Aston Martin і McLaren. Ціна буде відповідна, а масу машини Ginetta утримає в межах 1200 кг.

Видання Autocar повідомляє, що Ginetta зараз на підйомі: «У неї більше оригінальних інженерних розробок, ніж у будь-якій іншій британській автокомпанії такого розміру». Фірма значно розширила свої можливості проектування і виробництва, закупивши нове обладнання. Алюмінієвий двигун нібито створений виключно власними силами. Назва суперкара вже вибрано і зареєстровано (мабуть, це не G з цифрами). Поставки клієнтам заплановані на кінець 2019 року.