Купе-крос Geely FY11 отримало цікаві деталі

Марка Geely поділилася новими відомостями про купеподібний паркетник FY11, що готується до прем’єри навесні цього року. Напередодні виробник виклав у Мережу порцію «свіжих» фото і список технічних можливостей.

Судячи з останніх зображень, салон купе-кросу обтягнутий дорогими матеріалами, в тому числі і шкірою Nappa, присутній м’який пластик і декоративні вставки з алюмінію. Моделі подарують значну передню панель, електронну «приборку», величезний тачскрін від мультимедійки і привабливу консоль по центру з електроселектором трансмісії.

Паркетник FY11 може похвалитися наявністю преміальної стереосистеми BOSE з 12 динаміками, вмонтованим електронним ароматизатором повітря, безконтактною зарядкою для смартфонів, кріслами з вентиляцією, електричними регулюваннями і запам’ятовуванням положень. Також є скляний дах з люком і електричний привід п’ятих дверей.

Варто сказати і про наявність дизайнерського обважування, камер огляду на 360 градусів, круїз-контролю з можливістю реагування на дорожні знаки і режиму руху в пробках, систему. Плюс до всього, авто вміє самостійно запобігати лобовій ДТП. Під капотом знаходиться 2-літровий 238-сильний турбоагрегат Volvo T5 або гібридна установка від Volvo XC40, до складу якої входить бензиновий 1,5-літровий турбодвигун, що видає 177 «коней», стартер-генератор і комплект акумуляторів.