Mercedes-Benz 1980 отримав пару цікавих версій від Styling Garage

Автомобільне ательє Styling Garage відомо роботами по перетворенню Mercedes-Benz W126 в 1000 SEL. Ательє SGS було засновано конструкторами Пітером Енгелем і Крістіаном Ханом.

Машина SEC Gullwing стала першою роботою конструкторів. Вартість всіх робіт по переробці дорівнює ціні базової комплектації автомобіля. Модель німецького автомобільного концерну був перероблена конструкторами автомобільного ательє Styling Garage в Shooting Brake.

В ході робіт по переробці конструктори подовжили дах і виготовили нові задні бічні вікна. В результаті змін, інженерам довелося також переробити задні двері, що мають в новому варіанті нестандартний профіль. Ще однією моделлю, яку переробили інженери, став SGS 500 Convertible.

Процес видалення старого даху був суміщений з її посиленням, що дозволило зберегти жорсткість. Машина з відкритим типом кузова виглядає витончено, з огляду на що виробники не пропонували подібних авто. Конструктори також створили і моделі лімузинів на базі моделей S-класу. При переробці віддавалися переваги моделям 600 SGS і 800 SGS.

Головною особливістю моделей були задні двері, що не мають вирізів, призначених для колісних ніш.