Нова Toyota Supra отримала пакет модернізації

Команда тюнерів з Tra-Kyoto опублікувала недавно рендери спорт-купе Toyota Supra. Незважаючи на неоднозначну позицію шанувальників автобренда, нова лінійка Supra набирає популярність. Трохи грубуватий широкий аеродинамічний обвіс, величезний задній спойлер – саме так на думку японських тюнерів з Tra-Kyoto повинен виглядати спорткар Toyota Supra.

Як сказав представник команди тюнерів, в концепті даної моделі не можна не користуватися епатажем. Адже в одному і тому ж автомобілі об’єдналися міць, швидкість і агресивний зовнішній вигляд. За словами майстрів з ательє Tra-Kyoto, поки що пакет доопрацювань представлений лише у вигляді креслень і комп’ютерної графіки. Але через кілька місяців вони вже будуть готові представити робочу модель.

Природно, ні про жодні подробиці поки що не йдеться. Чи не вдалося дізнатися навіть про потенційну вартість такого ось пакету оновлень. Проте, знавці жанру кажуть, що це оновлення буде мати досить широку популярність у автоаматорів. Отже, чекаємо з нетерпінням.