Представлений найпотужніший дорожній мотоцикл

Жахливий за своєю потужністю мотоцикл Ducati Panigale V4 R крім дрега призначений ще й для доріг загального користування.

Байк має 234 кінські сили при 15 500 об / хв. А серійний мотоцикл Ducati Panigale V4 R з чотирициліндровим V-подібним двигуном об’ємом 998 куб сантиметрів видає в стоці 221 к.с. при 15520 об / хв. Важить такий мотоцикл всього 172 кг. У спорядженому вигляді 193 кіло. Але це не межа, прошивкою можна “зняти” з цього мотора 234 “коні”. Правда, при цьому вже не можна виїжджати на дороги загального користування.

На сьогодні це найпотужніший серійний мотоцикл, на якому можна легально їздити по дорогах, а не тільки по треках. Об’єм двигуна зменшили з 1103 до 998 “кубиків” для того, щоб він став легальним для використання в змаганнях “літрового класу” World Superbike. Однак завдяки доопрацюванням: установці титанових шатунів, клапанів, кованих поршнів, великим дросельним заслінкам, його потужність збільшилася на 7 кінських сил.

Обвіс мотоцикла також став більш агресивним: з’явилися вуглепластикові крильця-Вінглети для стабільності на високих швидкостях, а потужні бічні зябра допомагають відводити гаряче повітря від мотора. Справжній фахівець може додати спортивні підвіски від Öhlins, потужні гальма від Brembo, електронну начинку, трекш-контроль, слайд-контроль і так далі. Максимальна швидкість Ducati обмежена електронікою до 299 км на годину.