Російська модель Aviar R67 стала копією Мустанга

Російський стартап Aviar Motors має намір продавати свою інтерпретацію класичного спорткара Mustang 1967 року. Але все ж проект Aviar R67 можна назвати тюнінгом. Це електромобіль-репліка з каркасом із сталі і алюмінію і углеволоконного зовнішніми панелями.

Екстер’єр Фастбек – плід роботи дизайн-студії Антона Кужільна. Явна обігрування вигляду справжнього Мустанга доповнюють сучасні штрихи: діодна оптика і висувні ручки. Колісна база моделі дорівнює 2960 мм, довжина – 4969, ширина – 2079 мм, споряджена маса – 2180 кг. Технічний проект, конструювання кузова і виготовлення передсерійного зразка виконує московська компанія «КБ Архипов». Вона колись брала участь в будівництві безпілотного шаттла Matreshka компанії «Волгабас» і виготовляла партію вуглепластикових деталей кузова суперкара B1 на замовлення Marussia Motors.

Усередині повинні бути присутніми панорамний дах, двозонний клімат-контроль, аудіосистема з одинадцятьма динаміками і відтворенням звуків масл-кара Mustang Shelby GT500, голосове керування, навігація, навколишнє підсвічування, центральний екран на 17 дюймів. Параметри і особливості спорткара R67 обіцяні вражаючі: два електромотора на сумарні 840 сил, повний привід, розгін з нуля до ста за 2,2 с, максималка 250 км / год, батарея ємністю 100 кВт • год і запас ходу на зарядці 507 км, а також автопілот, пневмопідвіска з регулюванням кліренсу від 119 до 192 мм, колісні диски на 20 дюймів і висувною спойлер. Стартап стверджує, що виготовить таку машину на замовлення протягом півроку. Про ціну виробник пропонує «домовитися» в залежності від ряду деталей замовлення. Втім, в пресі вже сплив орієнтовний цінник в 440 000 євро.