Toyota Yaris може покинути ринок США

Керівництво Toyota аналізує модельний ряд і не виключає відмови від тих автомобілів, які не користуються попитом. Наприклад, від Yaris на американському ринку. Генеральний директор Toyota North America Джим Лентц в інтерв’ю Automotive News заявив про можливе скорочення модельної лінійки японської марки в США. Під загрозою опинилися компактні автомобілі сімейства Toyota Yaris. Глава американського підрозділу офіційно підтвердив, що в Toyota має намір переглянути свій асортимент в США з урахуванням поточних ринкових потреб.

Ленц зазначив, що продажі Yaris в США невеликі і цю модель можуть зняти з ринку, оскільки сегмент компактних автомобілів в країні не грає вирішального значення в зв’язку з ростом інтересу до кросоверів.

Слова топ-менеджера підтверджує і статистика. Продажі седана Toyota Yaris iA впали на 28%, а попит на хетчбек Toyota Yaris в 2018 році скоротився аж на 78%. При цьому в Toyota не збираються відмовлятися, за прикладом Ford, від всіх легкових автомобілів, але планують прибрати непопулярні машини з продажу.