Mazda випустить хетчбек з ідеальними пропорціями

Mazda офіційно оголосила, що світова прем’єра Mazda 3 нового покоління відбудеться вже до кінця поточного місяця на автосалоні в Лос-Анджелесі.

Публіці покажуть цю новинку відразу в двох варіантах кузову – седан і хетчбек. Нова Mazda 3 побудована в такому ж стилі, що і концепт Kai, представлений в 2017 році на Токійському автосалоні.

Kai створили по «мови дизайну» Kodo нового покоління. Японці стверджують, що концепт демонстрував «ідеальні» пропорції хетчбека.

Довжина Mazda 3 нового покоління становить 4420 мм, ширина – 1855 мм, а висота – 1375 мм. Це трохи більше, ніж розміри моделі поточного покоління. До того ж, колісна база у новій Mazda 3 на 50 мм довша, ніж у моделі поточного покоління. Це означає, що салон став просторішим, ніж раніше. Під капотом повинен знаходитися новітній бензиновий двигун сімейства Skyactiv-X. Він витрачає палива приблизно на 20-30% менше, ніж сучасні агрегати.

Звучить, погодьтеся, вражаюче. Салон оброблений якіснішими матеріалами. У ньому з’явилися передові технології комунікації та безпеки. Які саме – це стане відомо вже зовсім скоро. Зараз у Mazda 3 люксова обробка є тільки в топових комплектаціях.