Седан Sonata реалізується у восьмій генерації

Концерн Hyundai займається виведенням на ринок восьмий генерації седан Sonata. Реалізація авто на місцевому ринку намічається на кінець березня, проте в дилерські центри вже почали привозити товарні автомобілі.

Спершу в продаж надійдуть модифікації з 2-літровими «атмосферником» з нового клану SmartStream і системою CVVD. Бензинова варіація цього мотора вичавлює 160 «коней». Ще створена версія з газової силовою установкою LPI на 2,0 літра потужністю в 146 кінських сил. Пару їм становить 6-діапозонний «автомат». Трохи пізніше побачить світ модифікація з 1,6-літровим турбоагрегатом і гібридним двигуном.

Вже у стартовій комплектації новинка отримала: кондиціонер, дисплей маршрутного комп’ютера, стеоеосистему, диски коліс 16-го розміру. Також «Сонаті» покладаються дев’ять подушок безпеки, функції роботизованого гальмування і утримання авто в займаній смузі руху. У комплектаціях подорожче передбачається наявність: оптики на світлодіодах, віртуальної «приборки», двозонної кліматичної установки, підігріву крісел ззаду, мультимедійного комплексу.

Максимальна комплектація може похвалитися обтягуванням салону шкірою наппа, скляним дахом, аудіосистемою Bose з 12 динаміками.