Спорткар Chevrolet Corvette Final Edition отримав дві версії

Середньомоторний Chevrolet Corvette C8 повинен виявитися революційним автомобілем в історії Корветів. Однак нинішній Corvette C7 ще довго буде залишатися бажаною і привабливою покупкою для багатьох фанатів моделі. І тим більш бажаною, якщо мова йде про яку-небудь особливу ​​серію. Днями американцям подарували Corvette Drivers Series, створений в кооперації з гоночної командою Corvette Racing.

А сьогодні спеціально для європейського ринку компанія вивела у світ Corvette C7 Grand Sport і Corvette C7 Z06 в варіації Final Edition. Нагадаємо, що в «Великому спорті» працює атмосферник V8 6.2 (466 к.с., 630 Н • м), а в модифікації Z06 варто мотор 6.2 з приводним нагнітачем (659 к.с., 881 Н • м). Коробки передач: семиступінчаста «механіка» в комплекті з пакетом Z07 на моделі Z06 і на Гранд Спорті, або восьмидіапазонний «автомат» на Гранд Спорті як з пакетом Z07, так і без нього.

Для Final Edition можливі два кольори кузова: «металліки» Sebring Orange Tintcoat або Ceramic Matrix Gray. Від щедрот компанії Фіналу перепали вуглеродокерамічні гальма Brembo з сірими супортами, спортивні сидіння Competition, реєстратор даних, калібрування шасі під трек. Сюди ж входять – обробка салону чорною Наппо в поєднанні з мікрофіброю і вуглепластиковим декором (при виборі сірого кузова в салоні буде ще й синя прострочка), глянцево-чорні колісні диски, аеродинамічні компоненти з вуглепластику з видимим плетінням ниток, смужки кольору Carbon Flash Black на передніх крилах (тільки на Гранд Спорті). Разом з усім перерахованим на пару Фіналів можна замовити пакет Z07, що включає додаткові аеродинамічні компоненти, що підвищують притискну силу, і шини Michelin Pilot Sport Cup 2. Тарга Chevrolet Corvette C7 Grand Sport Final Edition коштує в Німеччині від 116 500 євро , а Corvette C7 Z06 Final Edition – від 139 500 євро .