Toyota грозиться запустити авто на Місяць

Toyota працює над абсолютно новою моделлю, яка в буквальному сенсі поїде з цього світу. За повідомленнями, японське агентство аерокосмічних досліджень підтвердило, що вони спільно з Toyota розробляють автомобіль для того, щоб він відправився на Місяць.

Дата першої подорожі намічена на 20-30 рік. Про даний транспортний засіб поки мало що відомо, але представник компанії заявив, що на даному етапі вони обговорюють всі деталі співпраці. Також повідомляється, що автовиробник бере участь в інших космічних проектах, включаючи дослідження по темі “Метод мобільності”. Очікується, що додаткова інформація буде оголошена наступного тижня.

Toyota може стати другим виробником, що запустив авто на Місяць. Перший Lunar Roving Vehicle був створений за сприяння General Motors і приземлився на Місяць ще в далекому 1971 році. У того місячного автомобіля була алюмінієва рама і чотири електродвигуни, кожен з яких виробляв 0,25 “коней”. Вони отримували харчування від 36-вольтних срібно-цинкових калій-гідроксідних батарей. Компанією були побудовані 4 “ровери”, за винятком декількох прототипів. Вартість кожного становила 38 мільйонів доларів. Якщо дана цифра вірна, то кожен “місячний ровер” коштує приблизно в п’ять разів більше, ніж Bugatti La Voiture Noire.