Трековий Chevrolet Camaro ZL1 1LE отримав автомат

Двухдверка Chevrolet Camaro ZL1, будучи бойової версією стандартного Camaro, з 2017 року може оснащуватися пакетом 1LE ціною $ 7500.. На віддачу двигуна V8 6.2 LT4 (659 к.с., 881 Н • м) опція не впливає, але на аеродинаміку та підвіску впливає ударно.

Ефект був продемонстрований на Північній петлі, яку ZL1 1LE проїхав на 13,56 с швидше, ніж «просто» ZL1. Новина в тому, що з лютого набір 1LE буде включати не тільки шестиступінчасту “механіку”. Доплата за десятиступенчатий «автомат» – $ 1 595. «Завдяки унікальній калібрування трекового режиму ви завжди перебуваєте на ідеальної ступені незалежно від того, відкритий дросель чи ні.

Ви можете не бути професійним гонщиком, але тепер здатні перемикатися, як він », – запевняє головний інженер Camaro Марк Діккенс. За словами розробників, переналаштований «автомат» міняє передачі на півсекунди швидше «механіки». Мовляв, на таких довгих трасах, як Нюрбургринг, «блискавична» десятиступінчата коробка забезпечить перевагу в кілька секунд з кола. Підрульові пелюстки входять в пакет. Само собою, хочеться доказів: якщо двопедальний ZL1 1LE об’їде самого себе «на ручці», він встановить новий рекорд Нордшляйфе для всіх Camaro. На жаль, Chevrolet нам цю битву не обіцяє.