В продаж надійшла незвичайна Волга з мотором Toyota

Унікальний автомобіль “Волга” -кабріолет, розроблений на базі ГАЗ 24 “Волга”, виставлений на продаж. В описі авто зазначено, що під капотом розташований 3-літровий бензиновий мотор Toyota, що поєднується з удосконаленою автоматичною коробкою передач, а також системою заднього приводу.

Велику кількість доробок отримав салон машини. Так перероблена модель має перешитий шкіряний салон, який має рядок ручної роботи. А передня панель машини оснащена сучасною цифровою панеллю приладів. В ході доробок днище і кузов автомобіля були посилені. Цікавим моментом є той факт, що, незважаючи на 1974 рік випуску, пробіг машини не перевищує 1 тисячі кілометрів.

На сьогоднішній день автомобіль знаходиться в справному стані. За словами власника, все заміни витратних деталей здійснювалися вчасно. З огляду на доопрацювання, модель є унікальною і не має аналогів. При цьому всі роботи з модернізації машини документально оформлені, а значить у майбутніх власників не виникне проблем з постановкою автомобіля на облік. Більш того, нинішній власник готовий особисто допомогти з процедурою переоформлення. Для придбання машини бажаючі покупці можуть звернутися до власника, зв’язавшись з ним.