Кросовер Renault отримав дворядну оптику

Популярний бюджетний кросовер Renault Kwid складно назвати застарілою моделлю. Автомобіль з’явився в 2015 році, але вже зазнав двох модернізацій.

У Мережі з’явилися перші фото оновленого втретє Рено Квід. Новинку спіймали на дорогах Індії, цей ринок поки є основним для моделі. У кращих традиціях кузов повністю обклеєний камуфляжною плівкою, але навіть зараз ми бачимо схожість з показаним недавно в Шанхаї електромобілем Renault City K-ZE.

Виявилося, новий електричний кросовер не просто обзавівся унікальними елементами на зразок дворівневої головної оптики, а й поділився дизайном з ДВС-ним оригіналом. Також у моделі змінилися бампери, форма передньої решітки і, ймовірно, оновилася графіка задніх ліхтарів. Фото інтер’єру поки немає, але слідом за електрокросом Renault Kwid також може отримати збільшений екран мультимедійної системи. На даний момент купити кросовер Рено в Індії можна з бензиновими трьохциліндровими 0,8 (54 к.с.) і 1,0 (68 к.с.), а також з 5-ступінчастою МКПП або роботизованою коробкою. Разом з оновленням потужність двигунів може зрости.

Очікується, що на ринку рестайлінговий бюджетник з’явиться до кінця 2019 року.