Aston Martin тестує свій перший серійний кросовер

Aston Martin готується до запуску в серійне виробництво першого в своїй історії кросовера. Модель DBX постала вже в серійному кузові, але поки в камуфляжі.

Aston Martin в 4-му кварталі 2019 року почне випуск першого в своїй історії серійного кросовера. Модель, всупереч чуткам, буде називатися все-таки DBX, а не Varekai. І вже зараз автомобіль вийшов на дорожні випробування. Кросовер налаштовували на симуляторі в комп’ютерному моделюванні, а зараз марка побудувала прототипи, які одночасно послужать і тестовими автомобілями, і дозволять обкатати виробництво на новому заводі в Сент-Атан.

Aston Martin DBX отримав традиційний для нових моделей марки яскравий камуфляж, під яким вгадуються риси більш практичною, ніж концепт-кар 2015 року, моделі. Оскільки прототип передсерійний, у нього, наприклад, ліхтарі і дверні ручки далекі від того, що ми побачимо на серійному кросовері.

Найближчим часом Aston Martin DBX чекають випробування у всіх куточках світу – в пустелях Близького Сходу і морозах Арктики, на німецьких автобанах і культової трасі “Нордшляйфе”, на бездоріжжі і на високогірних пеервалах. Конкурентами Aston Martin DBX стануть вже серійні Bentley Bentayga, Lamborghini Urus і Ferrari Purosangue. Точно відомо, що машину оснастять бензиновими моторами V12 і V8 виробництва Mercedes-AMG, але не виключена поява гібридної модифікації, а ось електромобіль може вийти під брендом Lagonda – його моделі стануть використовувати платформу DBX.