На тестах помітили BMW X5 M нового покоління

У BMW почали дорожні тести “зарядженого” кросовера X5 нового покоління. Фотошпигуни застали на “Нордшляйфе” прототипи BMW X5 M, який активно проходить випробування.

Нове покоління BMW X5 M потрапляло в об’єктиви фотошпигунів ще 18 липня 2017 року, але тоді це були зовсім вже передсерійні прототипи в глибокому маскуванні. Незважаючи на те, що прем’єра моделі ще не відбулася, камуфляж став простішим, що підтверджують фотографії з “Нордшляйфе”.

“Заряджений” кросовер в близькому до серійного вигляді поки ще з маскуванням кузова і інтер’єру проходить фінальні випробування на легендарному німецькому автодромі. Візуально M-версія відрізняється агресивним обвісом з великими повітрозабірниками, 21-дюймовими колесами, а також спортивним вихлопом відразу з 4 патрубками. Очевидно, що доопрацьовані підвіска і гальма. Якщо говорити про технічні характеристики, то під капотом явно буде бензиновий 4,4-літровий турбований V8, потужність якого повинна скласти близько 600 к.с. Але все стане відомо точно ближче до дати прем’єри, яку очікують через півроку-рік.