BMW оновлює позашляховик X1

BMW оновлює популярний позашляховик X1, щоб підготувати його до боротьби з новими конкурентами, такими як Audi Q3 і майбутній Mercedes GLA.

За останні місяці фотошпигуни помітили кілька замаскованих тестових автомобілів. На останньому з них на кузові була найменша кількість камуфляжної стрічки, що дає краще уявлення про те, чого очікувати від бестселера BMW.

Оновлення BMW X1 в середині життєвого циклу принесе деякі незначні зміни в дизайні, що стало нормою для баварського автовиробника в останні роки, і буде включати оновлені освітлювальні прилади, нові бампери і інші невеликі відмінності в зовнішньому вигляді. Серед цих відмінностей такі речі, як опціональні лазерні фари, показані на тестовому автомобілі, нові грати радіатора, такого ж естетичного стилю, як у нових моделей 3-й серії.

Найбільшою відмінністю всередині стане інформаційно-розважальна система останньої версії з великим сенсорним екраном. Очікуються нові варіанти обробки і кольору. В іншому салон залишиться недоторканим, оскільки це вже один із самих просторих і практичних інтер’єрів в своєму класі, який пропонує достатньо місця для пасажирів і багажу.

Лінійка силових агрегатів, нарешті, отримає гібридну версію, яка вперше стане доступна для клієнтів за межами Китаю. Ще не відомо, чи буде гібридна трансмісія з модулем такої же комбінацієї 1,5-літрового трьохциліндрового бензинового двигуна з електромотором, як в китайській моделі, або BMW запропонує трансмісію 225xe PHEV Active Tourer. Решта варіантів бензинових і дизельних двигунів отримають модернізацію, щоб запропонувати кращу паливну ефективність і більш низькі викиди CO2.

Очікується, що оновлений BMW X1 з’явиться на початку наступного року, за чутками, його публічний дебют відбудеться на Женевському автосалоні.