Тюнінг від Hennessey перетворив Cadillac CTS-V на суперкар

Не зважаючи на випуск високопродуктивної версії Cadillac CTS-V Pedestal Edition, американське ательє Hennessey попрацювало над тюнінгом спортивного седана від GM, представленого в сегменті BMW M5 і Mercedes-AMG E63.

Новий тюнінг Cadillac CTS-V від Hennessey перетворює седан в гіперкар потужністю 1 000 к.с. і обертовим моментом 1 310 Нм. Підготовлено навіть коротке відео, де супер-седан представлений в дії. Тюнінг включає глобальний апдейт рідного 6,2-літрового двигуна V8.

Стандартний Cadillac CTS-V не можна назвати повільним: його динаміка розгону з 0 до 100 км / год складає 3,7-секунди, а максимальна швидкість дорівнює 322 км / год. З тюнінгом Hennessey досягнуті вражаючі цифри: 2,9-секунди в розгоні до ста і 10,5-секунди в розгоні до 217 км / год. Пакет апдейта двигуна HPE1000 сумісний з усіма Cadillac CTS-V 2016 – 2018 років випуску. Крім величезної потужності двигуна, пакет Hennessey додає седану динамічний контраст і підсилення, а перед здачею власникам кожен автомобіль проходить дорожні випробування.

Тюнінговані седани відрізняють спеціальні значки всередині і зовні, фірмові килимки з логотипами Hennessey, а також плашка з серійним номером на приладовій панелі і на двигуні. У Hennessey кажуть, що двигун Cadillac CTS-V генерує повні 1 000 к.с. при використанні 93-октанового бензину. Нагадаємо, раніше в Hennessey прокачали до 1 000 к.с. Jeep Grand Cherokee