Броньований Rolls-Royce Silver Spur 1987 року продають на аукціоні

Відомий аукціонний будинок Bring a Trailer виставив на торги унікальний Rolls-Royce Silver Spur 1987 року. Автомобіль був розроблений спеціально на замовлення міністерства закордонних справ Великобританії для свого американського представництва.

У 1990 році він використовувався в якості транспорту принцеси Діани під час її візиту в Штати. Доопрацюванням автомобіля займалося кузовне ательє MacNeillie & Son. Зокрема кузов місцями посилений сталевими і кевларовими панелями. Скло замінені на куленепробивний полікарбонатний «пиріг», здатний витримувати постріли з легкої вогнепальної зброї, включаючи гвинтівки і автомати.

Карти бронювання і раніше немає у вільному доступі. В якості силового агрегату використовується класичний британський мотор з об’ємом 6 і три чверті (6,75 літра). Атмосферний двигун V8 здатний розвивати до 264 кінських сил і 380 Нм крутного моменту. У парі з ним встановлена ​​надійна автоматична трансмісія на три ступені. Це дозволяє важкого седану розігнатися до «сотні» за 12,6 секунди, при максимальній швидкості в 174 км / год.

За словами аукціонера – броньований Rolls-Royce Silver Spur знаходиться у відмінному стані. На даний момент його ціна становить 26 000 доларів.