Cadillac припиняє виробництво флагманського седану CT6

Керівництво General Motors зупинить виробництво Cadillac CT6 на американському заводі 1 червня наступного року. Випускати і продавати седан планується тільки в Китаї.

На північноамериканському ринку модель буде доступна до кінця 2019 го у вигляді «прощальної» версії CT6-V з новою твін-турбо «вісімкою» Blackwing. Оптимізація модельного ряду, 15-відсоткове скорочення персоналу і закриття заводів дозволить знизити витрати General Motors на 4,5 мільярда доларів.

Перший агрегат V8 з двома турбінами в історії Cadillac оснащений перепускним клапаном з електронним управлінням, подвійними інтеркулерами, системою відключення частини циліндрів і системою мастила з електронасосом. Віддача двигуна становить 557 кінських сил і 850 Нм крутного моменту.

На CT6-V мотор сполучений з 10-діапазонним “автоматом” і повним приводом. Крім CT6, в США припиниться виробництво гібрида Chevrolet Volt, седанів Buick LaCross і Chevrolet Impala. Крім того, з конвеєра знімуть Cadillac XTS, Chevrolet Cruze і пікапи Silverato / Sierra попереднього покоління.