Ferrari випустила ексклюзивний родстер SP3JC

Зняте з виробництва купе Ferrari F12tdf лягло в основу унікального спорткара SP3JC, випущеного в єдиному екземплярі за замовленням забезпеченого клієнта. Поки велика частина автовиробників бере участь в автосалоні в Лос-Анджелесі, Ferrari в своїй штаб-квартирі в Маранелло представила унікальний спорткар SP3JC для забезпеченого клієнта марки.

Фахівці компанії працювали більше двох років, щоб побудувати ексклюзивну модель для замовника. В основу Ferrari SP3JC лягло зняте з виробництва купе Ferrari F12tdf, від якого взяли шасі, двигун і коробку передач. SP3JC зберіг пропорції вихідної моделі F12tdf, але отримав абсолютно новий відкритий кузов і капот з прозорими вставками, через які видно 12-циліндровий двигун. У передніх крилах з’явилися нові вентиляційні отвори, повністю помінялися двері, а за спинками сидінь встановлені вуглепластикові захисні дуги.

Ліхтарі і вихлопні труби у SP3JC відрізняються від деталей F12tdf, так само як і будівель бампер. А колірну схему – білий Bianco Italia, блакитний Azzurro Met і жовті деталі Giallo Modena – в Ferrari пояснили пристрастю клієнта до поп-арту. Компанія не надала фотографій інтер’єру, але, за чутками, машина отримала оббивку синьою шкірою з білими вставками, а нижня частина передньої панелі також отримала декор синьою шкірою. Оббивка прострочена контрастною ниткою. Двигун залишився стандартним – 6,3-літровий атмосферний V12 потужністю 769 к.с., який поєднується з 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням. Але динамічні характеристики SP3JC не розкриваються.