Porsche перетворила 911 GT2 RS в гоночне купе Clubsport

Останнє покоління спорткара Porsche 911 GT2 RS раптово для всіх отримало нову модифікацію – в Лос-Анджелесі відбулася прем’єра гоночної версії Clubsport.

У Лос-Анджелесі Porsche представив нове покоління спорткара 911, але разом з новим купе в кузові 992 марка раптово для всіх показала і новий автомобіль версії 911 – гоночну версію 911 GT2 RS під назвою 911 GT2 RS Clubsport.

Зміни не торкнулися мотора. Модель отримала все той же 700-сильний 3,8-літровий турбований опозитний 6-циліндровий двигун, який поєднується з 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач з подвійним зчепленням. Але зате були посилені гальма і серйозно перероблена підвіска, оскільки модель Clubsport експлуатувати будуть на гоночній трасі і тільки на ній. Задньомоторне купе зберегло електронні асистенти, але на центральній консолі були встановлені нові органи управління ними – щоб в гонці було простіше вибирати рівень втручання електроніки або зовсім відключати її. Але зате серйозно змінилися кузов і салон. Автомобіль отримав новий аеродинамічний обвіс з додатковими елементами і гігантським антикрилом, в салоні зникла цивілізована обробка – замість неї сидіння-ківш, 6-точкові ремені безпеки, кермо і панель приладів від 911 GT3 R, а ще каркас безпеки та інші спортивні опції. Зате залишився кондиціонер, який допоможе в довгих перегонах. Porsche 911 GT2 RS Clubsport зроблять в кількості 200 штук. На дорогах їздити на ньому буде не можна, зате машина допущена для трек-днів і навіть деяких гоночних серій.