Kia показала нове покоління кросовера Soul

Компактний кросовер Kia отримав новий дизайн і нові виконання – марка представила на автосалоні в Лос-Анджелесі чергове покоління своєї моделі Soul.

Через п’ять років після виходу на ринок кросовер Kia Soul змінює покоління. Новинка зберегла яскравий дизайн, але при цьому є повністю новою моделлю, а не модернізацією попередниці. Одним з найбільш характерних елементів дизайну стала передня багатоповерхова оптика, яка стає відмітною рисою кросоверів Kia і Hyundai. Ззаду збереглися вертикальні ліхтарі, які стали більше і складніше за формою.

Нове покоління Kia Soul буде доступний у двох варіантах – псевдоспортивного GT-Line (червона машина на фото) і псевдопозашляховий X-Line (зелена машина). При цьому габарити модель зберегла практично на рівні попереднього покоління – дещо збільшилися тільки довжина і колісна база кроссовера. Цікаво, що простору стало більше лише для передніх пасажирів, а ось ззаду місця тепер навіть трохи менше. Зате хоч і трохи, але підріс обсяг багажника, а його двері стала більше, що полегшує вантаження речей.

У лінійку моторів нового Kia Soul увійдуть: 147-сильний 2-літровий бензиновий атмосферник і 201-сильний 1,6-літровий турбодвигун. Перший поєднується з 6-ступінчастою механічною коробкою передач або варіатором, а другий – тільки з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Марка заявила, що нова платформа дозволила знизити рівень шуму і вібрацій, підвищити жорсткість кузова і поліпшити ходові характеристики моделі. У США новий Kia Soul з’явиться в продажу в першій половині 2019 року і разом з ним на ринок вийде електрична модифікація Soul EV.