Ford Bronco може отримати компактверсію

На зустрічі з дилерами Ford анонсував прийдешні новинки і однією фотографією породив загадки щодо нового Bronco і … його можливої ​​компактної версії? Цього ніхто не міг очікувати, але, схоже, задовго до офіційної прем’єри нового Ford Bronco в інтернеті виявилися фотографії позашляховика.

Портал Off-road.com повідомляє, що ці зображення були знайдені в загальнодоступному розділі офіційного сайту Ford. Судячи з опису, фото були зроблені на зустрічі дилерів, що пройшла нещодавно в Лас-Вегасі. На початку 2018 року Ford показав офіційний тизер Bronco, але опубліковані фотографії з ним не збігаються! У машин різний кут нахилу дверцят багажника, а також або є, або відсутнє запасне колесо зовні. Можна припустити, що дилерам показали якийсь компактний варіант нового Ford Bronco?

Видання Road & Track, посилаючись на неназване джерело, яке в курсі продуктового планування Ford, підтверджує цю теорію. За наявними відомостями, в лінійці марки з’явиться хардкорний позашляховик Bronco і його компактна і більш кроссоверна версія, яку і анонсували дилерам. Поки ніяких офіційних підтверджень чи спростувань з’явилися в пресі версій Ford не зробив. Але нам відомо, що марка готує новий компактний кросовер, який буде використовувати платформу Focus / Escape і вже тестує в кузові Fiesta …