Ford Explorer 2020 вийшов на тести

Американці приступили до дорожніх випробувань кросовера Ford Explorer 2020 модельного року, про що свідчать «шпигунські» фотографії, зроблені під час тестів прототипу новинки.

Кадри автомобільних папараці були опубліковані на сайті Motor1. Фото вказують на те, що на Ford Explorer 2020 встановили інші освітлювачі, бампер, решітку радіатори і збільшені протитуманні вогні.

Ззаду машину наділили видозміненими освітлювачами, переглянутими багажними дверима і додатковими випускними патрубками. Про внутрішній простор Ford Explorer 2020 поки немає даних.

Можна вважати, що машину оснастять сучасними технологіями, такими як водійські асистенти. Також автомобіль повинен отримати просунуту інформаційно-розважальну установку з великим тачскріном і багато іншого. За деякими даними, в основу Ford Explorer 2020 ляже модульне шасі CD6. Моторну гамму кросовера американці поки не розсекречують, але передбачається, що автомобіль буде випускатися не тільки з ДВС, а й з електричною силовою установкою. Крім того, модель повинна зберегти повнопривідну версію.

 Новий Ford Explorer повинен дебютувати в протягом майбутнього року. Продажі автомобіля, ймовірно, стартують ближче до 2020 року.